6 ویژگی که یک رستوران عالی را ایجاد می کنند

06

مشتریان با وفای خود را بسازید

1. ارائه ی یک غذای مرغوب و عالی

وقتی مردم از درهای رستوران وارد می شوند  ، انتظار دارند که از غذای خود لذت ببرند . تعیین استانداردهای بالا در مورد کیفیت مواد غذایی بسیار مهم است و اطمینان از این که مشتریان هر بار کیفیت یکسانی را کسب می کنند بسیار مهم است . داشتن یک غذای مرغوب و خوشمزه ، مجموعه را از شهرت خوبی برخوردار می کند و باعث وفاداری مشتریان می گردد . یک رستوران خوب یک سرآشپز باتجربه خواهد داشت ، که وعده های غذایی را با استفاده از بهترین مواد با کیفیت و مناسب تهیه می کند و از قوام آن اطمینان حاصل می کند.

2. تجربه غذاخوری خوب

جدا از سرو غذای خوب ، مشتریان هنگام مراجعه به محیط به دنبال یک تجربه خوب هستند. وقتی بیرون می روید ، می خواهید بدانید که در یک محیط  تمیز غذا می خورید و بهترین خدمات را دریافت می کنید. یک رستوران عالی اطمینان حاصل خواهد کرد که کارکنان از طریق مهربان بودن و حفظ یک نگرش عالی به  میهمان کمک می کنند . سرورها باید در مورد غذاها آگاهی داشته باشند ، چیزی که خیلی دوست دارید غذاهای عجیب و غریب را آگاه باشند ! رسیدگی فوری  به مسائل و اطمینان از این که مواد غذایی و نوشیدنی ها به موقع به دست مشتری می رسد مهم است.

رستوران
رستوران

3. محیط رستوران

یک دلیل خوب وجود دارد که چرا رستوران های موفق منابع زیادی را برای ایجاد فضای مناسب سرمایه گذاری می کنند. واقعیت این است که محیط رستوران می تواند در تعیین اینکه مشتریان همچنان برمی گردند یا دوری می کنند تاثیر فراوان داشته باشد . افراد دوست دارند یک تجربه غذا خوری داشته باشند که لذت بخش باشد و این شامل یک مکان عالی ، روحیه مناسب ، بهترین شخصیت و فضای مناسب است. عواملی که بر محیط رستوران تأثیر می گذارد شامل دکوراسیون ، صندلی راحت ، موسیقی پس زمینه ، باز بودن و روشنایی است. این به منحصر به فرد بودن یا متفاوت بودن کمک می کند زیرا این امر به رستوران کمک می کند تا از بقیه متمایز شود.

4. پاکیزگی فضای حضور مشتری و آشپزخانه

 تمیز بودن ضروری است و تعیین می کند مشتریان از تجربه غذا خوری لذت می برند یا خیر. هیچ کس نمی خواهد در مکانی کثیف غذا بخورد .  زیرا تأثیرات بدی بر روی سرویس کلی دارد. پاکیزگی به جلوگیری از مسائل احتمالی مانند بیماری کمک خواهد کرد. ایجاد یک حس خوب بسیار مهم است و فضای تمیز باعث ترغیب مردم به نشستن و پیش بینی یک وعده غذایی عالی خواهد شد. همه مناطق باید تمیز نگه داشته شوند و این شامل قسمت جلو و پشت، سرویس بهداشتی و مناطق کاری نیز می باشد.

رستوران
محیط رستوران

5- چیزی منحصر به فرد

بیشتر افراد وقتی تصمیم می گیرند که شام ​​بخورند به دنبال چیز دیگری هستند. یک رستوران عالی قول می دهد چیزی را ارائه دهد که در جای دیگر در دسترس نیست . متفاوت بودن چیز خوبی است و کیفیتی که باید در هنگام انتخاب رستوران از آن مراقبت کنید. اگر ارائه غذا و خدمات خوب تمام آنچه رستوران می تواند ارائه دهد ، چیز جدیدی نیست. اگر مشتریان بتوانند همین تجربه را از ده ها رستوران دیگر بدست آورند ، حق دارند از این رستوران غافل شوند. یک رستوران عالی دارای یک یا چندین ویژگی منحصر به فرد خواهد بود که در ذهن کاربران تمایز خواهد شد و این یک مزیت رقابتی ایجاد می کند.

6. ضریب قیمت

قیمت در هنگام غذا خوری مهم است و ویژگی های مختلف رستوران را در نظر می گیرد. مردم برای تجربه کلی و نه فقط غذا هزینه می کنند و به همین دلیل است که برخی رستوران ها خیلی بیشتر از سایرین هزینه می کنند. مشتریان رستوران انتظار دارند که قیمت ها منعکس کننده نوع غذا ، سطح سرویس و فضای کلی رستوران باشد. مردم وقتی احساس می کنند برای پول آنها ارزش قائل شده اید  ، شکایت نمی کنند و یک موسسه معتبر همواره در تلاش برای تعیین قیمت متعادل است. قیمتهایی که غیر منطقی به نظر می رسد باعث ناراحتی مشتریان خواهد شد و مراجعه مجدد مشتری را کمتر خواهد کرد . در حالی که قیمت های غیر منطقی پایین باعث ایجاد سوء ظن در مورد کیفیت مواد غذایی و خدمات می شوند.

لینک اینستاگرام : طبخ شمیم

لطفا به استلار امتیاز دهید

0 / 3

رتبه صفحه شما:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo