گردوشکن برقی اتوماتیک حرفه ای با امکان شکستن گردو ، فندق و بادام

گردو شکن

گردوشکن برقی خانگی و صنعتی از جلمه ابزارهایی ست که به تازگی جای خود را در بازار ایران باز کرده است. ابزاری که به عناوین گوناگون قابل بهره برداری ست. اگر به دنبال راه اندازی یک شغل خانگی با درآمد عالی هستید و یا اگر فروشنده محصولات خشکبار و آجیل هستید و یا حتی اگر خود صاحب باغی با محصولی مانند گردو و فندق هستید این دستگاه ابزاری عالی برای شما خواهد بود. با خرید گردوشکن می توانید یک شغل خانگی با هزینه اولیه اندک و سوددهی مناسب را کلید بزنید. دستگاهی دو منظوره برای شکستن گردو و فندق که مورد نیاز جوامع امروزی ست.
هر چه تکنولوژی پیشرفت می کند بشر به دنبال راحتی و آسان سازی امور خود دستگاه ها و ابزار های جدیدی را اختراع ، تولید و روانه باز مصرف می کند. در اصل تکنولوژی برای راحتی بشر است. تکنولوژی ابزاری ست در دست بشر تا به وسیله آن ابزاری مانند گردوشکن، فندق شکن و امثالهم را برای راحتی خود بسازد تا امور بشری هم با سرعت بیشتر و هم با دقت بالاتری انجام پذیرند.
در حال حاضر به دلایل گوناگون مانند تحریم ها، قوانین دست و پا گیر داخلی و غیره آمار بیکاری در ایران رو به افزایش است و بیکاری معضلی بزرگ برای تمام جوامع بشری عصر حاضر است. انسان برای گذران زندگی و تامین مایحتاج خود می بایست کار کند و نیازمند شغل است. شاید برای شما سوال شود که ارتباط بین مطالب این صفحه با گردوشکن برقی چیست؟ در پاسخ باید به خدمت شما عرض کنیم که چنانچه تا پایان این صفحه همراه ما باشید و این مطالب را تا انتها مطالعه فرمایید به این ارتباط پی خواهید برد.

 

گردو شکن ابزاری برای سرعت بیشتر و دقت بالاتر :

در زمان های گذشته که تعداد افراد در ملیت های گوناگون در جوامع مختلف تا به این اندازه رشد نکرده بود تولید و عرضه محصولات غذایی بسیار ساده تر ، ارگانیک تر و سالم تر بود. زیرا بشر نیازی به تولید بیشتر و انبوه سازی در تولید نبود. اما با رشد جوامع بشری خصوصا جمعیت شهر نشین و کاهش میزان تولید در روستاها دانشمندان به فکر تامین نیاز مایحتاج زندگی این افراد افتادند.
گردو شکن یا فندق شکن یکی از ابزارهایی ست که حاصل تغییرات فوق است. زمانی که نیاز بازار برای مصرف خشکباری مانند گردو افزایش می یابد طبیعتا باغذاران به فکر جبران خلا بازار و افزایش تولید خود خواهند افتاد. در نیتجه تعداد درختان گردو و متراژ زمین هایی که به کاشت درخت گردو اختصاص دارد و در انتها میزان تولید بالا می رود. با افزایش میزان تولید مشاغل نو ظهوری در این بازار پا به عرصه رقابت می گذارند.
در جوامع روستایی شکستن گردو برای هر وعده شاید کار عادی و ساده ای به نظر بیاید اما در جوامع شهر نشین که تمام افراد خانه معمولا در طول روز یا مشغول تحصیل و یا مشغول کار هستند کاری دست و پا گیر و وقت گیر خواهد بود. از این رو با بالا رفتن سرعت زندگی در شهرها طبیعی ست میل به مصرف اقلام آماده مصرف در افراد بالاتر باشد که فست فود ها نمونه ای از این نیاز در شهرها هستند.

 

یک شغل خانگی با هزینه اندک :

در اینجا ست که نقش یک گردوشکن برقی و حتی فندق شکن پر رنگ خواهد شد. با خرید یک گردوشکن خانگی می توانید با هزینه اندک یک شغل خانگی و کم هزینه برای خود راه اندازی کنید . مشاغل خانگی کم هزینه اما پر سود یکی از موارد مورد علاقه مردم در سراسر دنیا ست. شغلی که هم به عنوان شغل اول و هم به عنوان شغل دوم قابل بهره برداری و استفاده است.
کشور ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان گردو و فندق یا به طور کلی خشکبار در سراسر دنیا ست. و امروزه در همه دنیا تولید کنندگان ، فعالان اقتصادی و حتی افراد عادی جامعه به این موضوع اعتقاد راسخ دارند که فروش یک محصول فرآوری شده بسیار بهتر و پر سود تر از فروش مواد اولیه و مواد خام است.
بنا بر این باغداران که در بازار خشکبار در حکم تولید کننده مواد اولیه هستند باید به این مطلب اشراف داشته باشند که در فصل چیدن محصول قیمت در بازار بسیار افت کرده و به حداقل میرسد اما پس از مدتی دوباره اوج گرفته و به تعادل قیمتی میرسد. پس بهترین کار چه در زمانی که قیمت در حداقل و چه زمانی که در حداکثر است ، سود فروش با محصول فرآوری شده یا به عبارت ساده تر محصول آماده مصرف است که در خشکباری ماننده گردو و فندق محصل مغز شده و پوست کنده آن است.

 

تولید دستگاه گردوشکن در ایران برای مشاغل خانگی و صنعتی :

شرکت طبخ شمیم با شناخت نیاز بازار وسیع و گسترده خشکبار در ایران که به شاخه های گوناگونی تقسیم می شود و یکی از این شاخه های پر مخاطب گردو و مغز گردو به دلیل استفاده وسیع در پخت غذاها مخصوصا اغذیه ایرانی ست اقدام به تولید گردوشکن برقی در دو نوع صنعتی و خانگی نموده است.

 

 

 

محصول اول گردوشکن برقی صنعتی :

گردو شکن صنعتی دارای گیربکس قدرتمند و بسیار توانمند است. این محصول می تواند به طور میانگین 40 کیلوگرم گردو را در ساعت شکسته و مغز نماید. این محصول بیشتر به باغداران توصیه می شود زیرا طراحی و تولید گردو شکن صنعتی به نحوی بوده است تا توان کار مداوم با ظرفیت بالا را داشته باشد.
این گردو برای نژاد گردوی ایرانی بسیار مناسب و همسو است. همانطور که میدانید نژاد گردوی ایرانی دارای پوستی زخیم و مغزی بسیار خوش طعم تر است و بسیار مقوی تر بوده و خاصیت بالاتری را در مقایسه با انواع دیگر گردو در ایران دارد که در این روزها شاهد ورود انواع گردو با اصلاح ژنتیکی برای بالا رفتن میزان تولید هستیم. هر چه میزان گردوی تولید شده در انواع اصلاح ژنتیکی بالاتر میرود طبعا کیفیت و طعم آن کاهش خواهد یافت .
انواع گردو با پوست نازک که در ایران با استقبال از سوی خریداران مواجه شده است و یا نام گردوی کاغذی شناخته می شود نیز از این قاعده مستثنا نیست.
به هر روی چنانچه دارای باغ گردو هستید چه از نوع ارگانیک و چه از نوع اصلاح نژادی و میزان تولید گردوی باغ شما در سال بالا ست می بایست از محصول صنعتی ما یعنی گردوشکن برقی صنعتی طبخ شمیم با نام گردوشکن 40 کیلویی استفاده نمایید.
این دستگاه با توان بالا میتواند در هر ده ساعت فعالیت 400 کیلوگرم گردو را شکسته و مغز نماید و این میزان برای فندق به حدود 2 برابر افزایش می یابد.
اگر از این دستگاه به عنوان فندق شکن استفاده نمایید بسیار عملکرد بهتری از آن شاهد خواهید بود. زیرا مغز فندق به صورت تکی و واحد است اما مغز گردو عموما دو یا 4 تکه می شود.

 

گردوشکن
گردو شکن

 

محصول دوم گردوشکن با مصارف صنفی و یا مشاغل خانگی :

اگر به دنبال یک شغل پر درآمد برای خود هستید و یا حتی دارای شغل هستید اما به دنبال شغل دوم برای اوقات فراغت خود هستید یه پیشنهاد مناسب برای شما داریم.
دستگاه گردوشکن خانگی با توان شکستن 20 کیلوگرم گردو در ساعت. این دستگاه بیشتر مناسب گردوهای اصلاح نژادی شده است اما توان شکستن گردوی اصیل ایرانی را هم دارد البته با اندکی راندمان پایین تر.
در حال حاضر (سال 1399) دستمزد شکستن و مغز کردن هر کیلوگرم گردو در شهرستان های ایران بین ده هزار تا 30 هزار ریال و در تهران بین سی هزار تا 50 هزار ریال است. بنا بر این اگر قصد شما از خرید دستگاه گردوشکن طبخ شمیم ایجاد شغل برای خودتان است با یک فرمول ساده به اقام بالایی دست پیدا خواهید کرد.
اگر از دستگاه گردوشکن طبخ شمیم روزانه 10 ساعت استفاده کنید و در هر ساعت 20 کیلوگرم گردو را مغز نمایید. دستمزد شما در شهرستان برای هر روز 600 هزار تومان خواهد بود. زیرا این دستگاه در هر ساعت 20 کیلوگرم گردو را برای شما شکسته و مغز نموده است و دستمزد این یک ساعت 60 هزار تومان است. حال برای ده ساعت کار ده برابر این مبلغ یعنی 600 هزار تومان. و حال اگر تمام ایام هفته مشغول به کار باشید در انتهای ماه درآمد حاصل شما از دستگاه گردوشکن طبخ شمیم خانگی 18 میلیون تومان خواهد بود. و اگر تعطیلات را کار نکنید : تقریبا 15 میلیون تومان
و اما برای افرادی که ساکن تهران هستند این مبلغ یک میلیون تومان در روز خواهد بود. بله یک میلیون تومان برای ده ساعت کار در یک روز و این مبلغ در ماه برابر با 30 میلیون تومان است. و اگر تعطیلات را کار نکنید : 26 میلیون تومان در ماه.

شاید باور این کار کمی دشوار باشد اما می توانید خیلی ساده به فروشگاه های عرضه خشکبار مراجعه نموده و دستمزد شکستن گردو و فندق را سوال فرمایید. مطمئنا زمانی که شما به فروشگاه مراجعه نمایید دستمزد این کار نسبت به امروز افزایش نیز داشته است.
پس شما با عدد بزرگ تری رو به رو خواهید شد. حال اگر از دستگاه فوق به عنوان شغل دوم بهره بردای نمایید خواهید دید که باز هم مبلغ بالایی برای شما درآمد زایی و سود خالص به همراه خواهد داشت.

در نظر داشته باشید که این اعداد و ارقام برای دی ماه سال 99 است و قطعا در آینده این ارقام دستخوش تغییرات خواهند شد. استفاده از گردوشکن برای شکستن گردو و حتی استفاده از همین دستگاه به عنوان فندق شکن برای شما شغلی عالی با هزینه اولیه اندک اما بازدهی بالا ایجاد خواهد نمود.

 

برای باغداران برنامه ی ویژه ای داریم:

گردوشکن صنعتی  : اگر شما خود صاحب باغ گردو و یا باغ فندق هستید اطلاع دارید که فروش گردو با پوسته سبز رنگ کمترین سود را دارد. اگر پوست سبز از گردو جدا شود و با پوسته سخت به فروش برسد هم هزینه جدا کردن پوست و هم هزینه ای که بایت تغییر در وزن گردو ایجاد شده است را به محصول نهایی اضافه می کند.
و در نهایت اگر گردو به صورت مغز شده بفروش برسد باز نیز هزینه دستمزد جدا کردن پوسته سخت و نیز وزنی که از گردو کاسته شده است را به محصول نهایی اضافه می کند. پس به صرفه ترین نوع فروش گردو نوع مغز شده آن و کم سودترین نوع آن فروش گردو با پوسته سبز رنگ است.

در زمانه ای که همه افراد به دنبال سود بیشتر و درآمد بالاتر برای تصاحب رفاه بیشتر هستند کار عاقلانه ای نیست که محصولی را خام و بدون ارزش افزوده به بازار اهدا کنیم. هر چقدر هم که برای فروش محصول باغ خود عجله داشته باشید باز هم فرصت کافی برای فرآوری آن ها خواهید داشت.

 

سود بیشتر و درآمد عالی ، اشتغالزایی و کارآفرینی همه و همه با هم :

اگر محصول باغ شما گردو یا فندق است و تمایل به سود بیشتر دارید ، اگر بیکار هستید و به دنبال یک شغل پر درآمد هستید و قصد دارید از شیوه خود اشتغالی و تکیه بر توان و بازوان خود امرار معاش کنید ، اگر شغل مناسبی برای خود دارید اما به دنبال یک شغل پاره وقت برای خود و خانواده هستید و یا حتی اگر در هیچ کدام از دسته های بالا قرار ندارید و به فکر اشتغالزایی و کارآفرینی در جامعه هستید تا عده ای را از بلای خانمان برانداز بیکاری خلاص کنید و جامعه را از معضل بیکار خلاص کنید تا کمی از بیکاران جامعه کاسته شود و خانواده های بسیاری از متلاشی شدن نجات یابد. گردوشکن خانگی و یا صنعتی طبخ شمیم می تواند کمک شایان ذکری به شما کند.

در هر کدام از دسته های فوق که قرار دارید: خیرین اشتغالزا ، کارآفرین ، بیکار و یا در جستجوی شغل دوم با قطعیت به شما می گوییم که دستگاه گردوشکن برقی طبخ شمیم یکی از بهترین گزینه های شما برای دست یابی به اهدافتان خواهد بود.

البته از صفحه دیگر محصولات این شرکت مانند دونات ساز تمام اتوماتیک نیز می توانید بازدید نمایید و این تنها محصول ما برای خود اشتغالی و کار آفرینی نیست.

سخن پایانی :

اگر قصد خرید گردوشکن برقی اتوماتیک طبخ شمیم را دارید می توانید از طریق این صفحه خرید خود را نهایی فرمایید و یا حتی پیش از آن از مشاوران خبره ما در بخش فروش درخواست مشاوره رایگان نمایید. مشاوران فروش در شرکت تولیدی طبخ شمیم با اخذ اطلاعاتی از شما و آنالیز آن ها بهترین دستگاه را به شما پیشنهاد خواهند کرد.

در انتهای این مطلب از شما صمیمانه سپاسگذاریم که وقت با ارزش خود را در اختیار ما قرار دادید و این مطلب را که حاصل تلاش و تحقیق مداوم تیم مدیریت محتوای سایت طبخ شمیم بوده است را تا انتها مطالعه فرمودید.  لازم به ذکر است که چنانچه در مطالب فوق کاستی و یا ایرادی را مشاهده نمودید و یا چنانچه سوالی برای شما پیرامون مطالب فوق مطرح است می توانید در انتهای همین صفحه در بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا به ما برای تولید محتوای بهتر و با کیفیت تر برای شما کمک شایان به ذکری باشد و یا حتی برای ارتباط با بخش فروش از طریق چت آنلاین که در گوشه سمت راست در پایین صفحه مشاهده می نمایید استفاده کنید.

نظرات و پیشنهادات خود را برای پیشبرد هر چه بهتر سایت با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

لطفا به استلار امتیاز دهید

0 / 3

رتبه صفحه شما:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo