دستگاه چاقو تیزکن برقی مدل KE500

مزایای دستگاه چاقو تیزکن برقی ساخت تایوان

چاقو های صنعتی، چاقوهای قصابی، چاقو های آشپزخانه خانگی و دیگر انواع چاقو ها به دلیل گران بودن فولاد تندبر استیل تیغه آنها خیلی گران است و برای بهره برداری بیشتر و بهتر از چاقوی خود نیاز به تیز کردن خوب دو لبه چاقو می باشد. زاویه استاندارد در تیز کردن لبه های چاقو بسیار اهمیت دارد. در روش سنتی برای تیز کردن هر نوع لبه چاقو، فقط میتوان با تجربه چندین سال کارکرد به استانداردهای لازم دست پیدا کرد که آنهم همه افراد ندارند. در روش سنتی در هر بار کشیدن لبه بر روی سطوح صیقلی فقط یک طرف لبه تیز میشود و برای تیز کردن هر دو لبه باید طرف مقابل هم تیز کرد که با توجه به رعایت زاویه استاندارد برای تیز کردن میزان خطای کاری بسیار بالا میرود. لذا استفاده از دستگاه چاقو تیز کن برقی که با توجه به سرعت و دقت و همچین رعایت زاویه استاندارد در زمان تیز کردن لبه های چاقو و آز ان مهمتر تیز کردن هر دو لبه در یک زمان موجب اینجام کار با بهترین کیفیت و در کمترین زمان میشود. بهترین دستگاه های چاقو تیزکن برقی در کسور تایوان تولید میشود که در اینجا بهشما معرفی میشوند. این دستگاه با قابلیت های منحصر به فرد خود حتی امکان تیز کردن ساطورهای قصابی را نیز دارا می باشد. امکان استفاده از دستگاه چاقو تیزکن برقی در خانه، قصابی ها، کشتارگاه ها، مراکز تهیه غذا، فروشگاه های گوشت و غیره قابل استفاده می باشد. سیتم کار این دستگاه با استفاده از سمباده های زبر و نرم برای تیز کردن لبه های چاقو می باشد.

شما کارشناس یا مسئول خرید آیا می دانید شرکت طبخ شمیم نماینده شرکت در فروش دستگاه چاقو تیزکن برقی در ایران می باشد. ما استفاده از این دستگاه را به شما پیشنهاد میکنیم. شرکت طبخ شمیم به شما کارشناس یا مسئول خرید پیشنهاد می دهد برای بازدید و تست این دستگاه به دفتر مرکزی شرکت طبخ شمیم مراجعه نمایئد تا با کارکرد و کیفیت دستگاه چاقو تیزکن برقی نایری مدل KE500 بیشتر اشنا شوید.

ویژگی های جدید در KE-500:

1. راهنمای زاویه برای چاقوها با لبه های نازک (راهنمای زاویه 1) و چاقوهایی با لبه های ضخیم (راهنمای زاویه 2). چاقوهایی که توسط راهنمای زاویه 1 تیز می شوند بسیار بهتر از چاقوهای موجود در بازار هستند.
2. روکش های تسمه امکان برش تسمه را کاهش می دهد.
3. سینی های زباله- بیرون کشیدن و تمیز کردن زباله ها آسان است.
4. کلید جلوی دستگاه از جاری شدن مایعات یا آب در داخل دستگاه جلوگیری می کند.
5. پیچ دستی روی پوشش بالایی باعث می شود که درپوش بالایی را راحت کنید.
6. محافظ های فلزی روی جلد بالایی از بریده شدن روکش در هنگام تیز کردن چاقوها جلوگیری می کند.
7. کل چاقو از پاشنه تا پایه را می توان تیز کرد.
8. اتوهای محافظ داخل روکش و بدنه بالایی از آسیب بدنه پلاستیکی ناشی از جرقه زدن در هنگام تیز کردن جلوگیری می کند. تیز کردن چاقوهای فولادی کربنی نیز امکان پذیر است.
9. از تسمه های مشابه KE-280 و KE-3000 استفاده می کند.

مشخصات فنی
ولتاژ برق مصرفی:  220V-240V AC
سرعت چرخ 2500 دور در دقیقه
گشتاور 3000 G.C.M
ابعاد L322 x W112 x H133 میلی متر
اندازه: 390x420x430 mm

  1. مشتری گفت:

    توضیحاتش کم بود. یه کم اطلاعات بیشتر بذارید. الان عکسی ، فیلمی چیزی بذارید بشه دید این دستگاه چه شکلیه. چه کارایی هایی داره

    • مصطفی نادری گفت:

      سلام . با تشکر از اعلام شما. فیلم دستگاه به صفحه محصول اضافه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *