دستور العمل های Keto FlavCity با دستگاه Thermomix

ترمومیکس ( غذاساز هوشمند و حرفه ای )

بابی پاریش کیست؟

بابی مانند Thermomix® ، مأموریت دارد تا ثابت کند آشپزهای خانگی می توانند ستاره های راک دنیای موسیقی در آشپزخانه باشند . او یک قهرمان سابق شبکه غذایی است که برای کشف و ایجاد دستور العمل های برنده جوایز به دنیا سفر کرده است تا بتواند “غذای سالم که در واقع طعم خوبی دارد!” تهیه نماید .  او نویسنده کتاب پرفروش آشپزخانه Keto Meal Prep و ستاره FlavCity است .

رژیم کتو چیست؟

کتو (مخفف “کتوژنیک”) یکی از سریعترین و در حال رشد ترین رژیم های غذایی دهه گذشته است که مصرف کربوهیدرات را به میزان قابل توجهی کاهش داده و آن را با چربی کافی جایگزین می کند تا بدن شما را در حالت متابولیکی بنام “کتوز” قرار دهد . توانایی بدن در سوزاندن چربی در انرژی افزایش یافته است و به شما امکان می دهد کالری بیشتری را سریع تر بسوزانید و در عین حال کتون هایی را نیز در کبد تولید می کنید که انرژی مغز را تأمین می کند . با اجازه دادن به شما به خوردن غذاهای چرب رضایت بخش ، کتو بسیار راحت تر از اکثر هوس های رژیم غذایی جدید است. در اینجا مروری بر بهترین قسمت های رژیم کتو ارائه شده است.

 ما غذاهای دستی را از پرفروش ترین کتاب آشپزی بابی ، Keto Meal Prep آماده کردیم و آنها را برای دستگاه Thermomix® سازگار کردیم . در مجموع بیش از 30 دستور غذا برای صبحانه ، ناهار و شام ، غذاهای شامل سوپ ، نودل ، بهترین نان چربی کتو ، یک ساندویچ صبحانه دلچسب و بیسکویت کتو چدار است. بهتر از همه ، دستور العمل های دهان شویه را می توان با استفاده از تنها یک دستگاه  Thermomix® برای هفته آماده کرد.

در پست های بعدی این دستورالعمل ها در اختیار شما دوستداران عزیز قرار می گیرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *